Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


 Земјоделска Народна партија на Македонија


 2002 - 2006

 
Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.