Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

PANDOV ALEKSANDAR

 

 

 


Anëtar i VMRO-DPMNE-së dhe i Komitetit Ekzekutiv.

Anëtar i Grupit të deputetëve të Kuvendit të RM për bashkëpunim me Parlamentin e Republikës së Bullgarisë.

U lind në 1971 në Shkup, RM. Maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Filozofisë. E njeh mirë gjuhën angleze. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.