Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

NEVENOVSKI GORAN

 

 

 

Anëtar i VMRO-DPMNE-së.

Kryetar i Komisionit për çështje të rregullores, mandatit dhe imunitetit pranë  Kuvendit të RM. Anëtar i Grupit të deputetëve të Kuvendit të RM për bashkëpunim me Parlamentin e Republikës së Italisë.

U lind në 1962 në Manastir, RM. Maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Drejtësisë. Jeton në Manastir.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.