Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

ЗОРАН ЗАЕВ


Член на СДСМ. Роден на 8.10.1974 во Струмица. Македонец. Дипломиран економист, Економски факултет, УКИМ - Скопје. 

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.