Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

 

 

 

 

 

Мендух Тачи

 

Член на ДПА. Роден на 3.3.1965 во Тетово. Албанец. 

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.