Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

Пратеничка група на Собранието на Република Македонија за соработка со Парламентот на САД

 

претседател: АРТАН ГРУБИ
членови: 1. ГОРАН МИСОВСКИ
2. 
3. АЛЕКСАНДАР КИРАЦОВСКИ
4. ВЛАДИМИР ЃОРЧЕВ
5. НИКОЛА ПОПОСКИ 
6. ИЛИЈА ДИМОВСКИ
7. АФРИМ ГАШИ
 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.