Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

Пратеничка група на Собранието на Република Македонија за соработка со парламентите на балтичките земји Република Естонија, Република Латвија и Република Литванија

 

Претседател:  Лилјана Поповска
Членови: 1. Антонијо Милошоски
2. Ане Лашкоска
3. Нола Исмајлоска Старова
4. Рамиз Мерко
5. Хари Локвенец
6. Јагода Шахпаска
 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.