Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


Партија за демократски просперитет на Албанците - Народна демократска партија


1998 - 2002

 
Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.