Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE

 

 

 

 

 

 

Lupço Dimovski  

Anëtar i PSM-së. I lindur më 9.4.1959 në Veles. Maqedonas. Ekonomist i diplomuar, Fakulteti ekonomik, Universiteti "Shën Cirili dhe Metodi. 

 

E-posta:l.dimovski@sobranie.mk

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.