Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


JOVAN LLAZAREV

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Partisë Socialiste të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1947 në fshatin Xhidimirxhi, Negotinë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Makinerisë dhe është doktor i shkencave teknike. Është profesor i Fakultetit të Makinerisë në Shkup. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.