Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

FAIK ABDI

 

 

 

 

 

Anëtar dhe kryetar i Partisë për Emancipimin e Plotë të Romëve. Është lindur në vitin 1937 në Shkup, Rom. Ka kryer shkollim të lartë. Ishte deputet edhe në periudhën e mandatit të mëparshëm. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.