Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


SLLAVE NAUMOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Partisë Liberale të Maqedonisë, tash PLD. Është lindur në vitin 1952 në fshatin Banjicë, Gostivar, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Stomatologjik dhe ka specializim për kirurgji orale dhe maksiloficiale. Edhe në katër vitet e mëparshme ishte deputet në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.