Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


PETAR TALAMANXHIOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Partisë Liberale të Maqedonisë, tash PLD. Është lindur në vitin 1942 në fshatin Golemo Konjari, Prilep, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Bujqësisë dhe Pylltarisë. Udhëheqës i Shoqatës të prodhuesve të duhanit Mice Kozar. Jeton në Prilep.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.