Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


PANÇO MINOV

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Partisë Liberale të Maqedonisë, tash PLD. Është lindur në vitin 1958 në Kavadar, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Juridik dhe Fakultetin e Shkencave Politike. Ishte deputet në periudhën e mandatit të mëparshëm. Jeton në Kavadar.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.