Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


LUPÇO MESHKOV

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Partisë Liberale të Maqedonisë, tash PLD. Është lindur në vitin 1948 në Shkup, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Juridik. Punon si ndihmësdrejtor i Fondit për sigurim pensional dhe invalidor në Maqedoni. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.