Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

PETAR GOSHEV

 

 

 

 

U lind në vitin 1948 në f. Piravë, Vallandovë, R e Maqedonisë. Maqedonas. Magjistër i shkencave ekonomike. Ka qenë deputet në përbërjen e parë dhe të tretë. Eflet gjuhën angleze. Jeton në Shkup.

 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.