Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

FLORA KADRIU

 

 

 


Anëtare e PDSH-së. U lind në vitin 1966 në Shkup. Shqiptare. E njeh mirë  gjuhën maqedonase, angleze, greke dhe turke. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.