Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

BESIM DOGANI

 

 

 

 

Anëtar i PDSH-së. U lind në vitin 1972 në Gostivar. Shqiptar. Profesor i letërsisë. E njeh mirë gjuhën angleze, turke dhe serbe. Jeton në Gostivar.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.