Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


ZEQIR KADRIU

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Partisë Demokratike të Shqiptarëve. Është lindur në vitin 1956 në fshatin Shipkovicë, Tetovë, shqiptar. Ka kryer Fakultetin Filologjik-Gjuhë dhe letërsi shqipe. Është drejtor i Shkollës fillore në Grupçin, Tetovë. Jeton në Tetovë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.