Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

JANI MAKRADULI

 

 

 

 

Anëtar i LSDM-së, U lind në 28.3.1965 në Manastir. Shkëllën fillore dhe të mesme i ka kryer në Shkup, kurse ka diplomuar në Fakultetin Elektro-teknik në Shkup. Studimet pasuniverzitare i filloi në Beograd dhe në vitin 1994 ka magistruar në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.