Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


 

 

BRANKO CËRVENKOVSKI

 

 


 

U lind më 12.10.1962 në Sarajevë, B e H.
Diplomoi në Fakultetin e Elektroteknikës në Shkup - Teknologji informatike dhe automatike. I martuar dhe ka dy fëmijë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.