Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


ZDRAVKO STOJKOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1951 në fshatin Sasa, Delçevë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Xehetarisë dhe punon si inxhinier kryesor i prodhimtarisë në Minjerat Sasa në Makedonska Kamenicë. Jeton në Makedonska Kamenicë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.