Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


STOJÇE KOVAÇEVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në Strugë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Mjekësisë dhe është specialist për mjekësi interne. Punon në Entin për nefrologji në Qendrën mjekësore në Strugë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.