Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


SLLOBODAN BOGDANOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1950 në Kumanovë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Makinerisë, magjistër i shkencave të makinerisë. Është drejtor i përgjithshëm i Fabrikës për gypa dhe profile të salduara "11 Oktomvri" në Kumanovë. Jeton në Kumanovë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.