Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


RUBINÇO BELIÇESKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1966 në Prilep, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Filozofik. Është i punësuar si kustos në Entin për ruajtjen e përmendoreve të kulturës, rariteteve natyrore dhe Muzeumit në Prilep. Jeton në Prilep.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.