Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


PECE STOJANOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1955 në fshatin Slivnicë, Resnjë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Metalurgjik. I punësuar është në Rafinerinë për zink, kadmium dhe oksid-zinku pranë KMK “Zletovo”-Veles. Jeton në Veles.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.