Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


NIKOLLA R. POPOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1945 në Tiranë, Republika e Shqipërisë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Teknik dhe është magjistër për shkenca teknike. Është drejtor sektori në Elektro-Shkup. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.