Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


LUBOMIR ÇADIKOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1946 në Shkup, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Arkitekturës. Është drejtor i Teatrit për fëmijë dhe të rinj në Shkup. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.