Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


KIRILL SPASOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1942 në Shkup, maqedonas. Ka kryer Akademinë e Lartë Pedagogjike-Grupi fizikë dhe kimi, komercialist është në “Avtokuqa Mehanika”. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.