Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


JANE ANGELOSKI

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1941 në fshatin Llazaropole, Rostush, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Juridik. Është drejtor i ShA për sigurim dhe risigurim "Makedonija" - Filiali në Ohër. Jeton në Ohër.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.