Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


ILINKA MITREVA

 

 

 

 

 

 

Anëtare e Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1950 në Shkup, maqedonase. Ka diplomuar në Fakultetin Filologjik dhe është doktor shkence. Punon si profesor i Fakultetit Filologjik në Shkup. Jeton në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.