Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


FERID MUSOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1951 në fshatin Velebrdë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Mjekësisë dhe është specialist i mjekësisë së përgjithshme në Shtëpinë e shëndetit në fshatin Rostushë, Gostivar. Jeton në fshatin Velebrdë, Gostivar.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.