Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


DUSHAN NIKOLLOVSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1947 në fshatin Jurumleri, Shkup, maqedonas. Ka kryer Fakultetin e Xehetarisë dhe është magjistër për shkenca teknike. Ishte deputet edhe në periudhën e mandatit të mëparshëm. Jeton në Probishtip.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.