Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


DRAGOLUB POPOVIQ

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1942 në Leskovac (RS e Jugosllavisë), serb. Ka kryer Fakultetin Ekonomik dhe është magjistër për shkenca ekonomike. Është drejtor i Kombinatit për përpunimin e lëkurave Kumanovë. Jeton në Kumanovë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.