Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


DRAGAN GJORGJIEV

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1958 në Strumicë, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Ekonomik. Është udhëheqës financiar në Organizatën punuese për shërim banjash dhe afarizëm "Banja Bansko" - Strumicë. Jeton në fshatin Turnovë, Strumicë.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.