Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


DIMÇE NASTOSKI

 

 

 

 

 

 

Anëtar i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë. Është lindur në vitin 1958 në Prilep, maqedonas. Ka kryer Fakultetin Filologjik - Grupi histori e letërsisë. Është sekretar i Njësisë organizative në Ministrinë e Arsimit dhe Kulturës Fizike - Prilep. Jeton në Prilep.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.