Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

ФЉОРИН БЕСИМИ


Член на ДУИ. Роден на 20.3.1974 година во Тетово. Албанец. Специјалист гинеколог-акушер, Медицински факултет.

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.