Pratenichki sostav
 
Пратенички состав

 

 

 

 

 

МЕНДУХ ТАЧИ


Член на ДПА. Роден на 3.3.1965 во Тетово. Албанец. Има завршено Факултет за стоматологија, Приштински универзитет.

 

Е-пошта: M.Taci@sobranie.mk

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.