Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


 

МИТЕ НИКОЛОВ

 

 

 


 

Член на СДСМ. Роден 1949 година.

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.