Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


 

ДОДОВСКИ МАРЈАН

 
     
 
   
     
      
Член на ВМРО-НП. Роден 1966 година во Скопје. Македонец. Магистер по географски науки - туризмолог. Добро го познава англискиот јазик. Живее во Скопје.
     

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.