Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


E enjte, 8 nëntor 2012

TAKIMI I KRYESISË SË KLUBIT TË DEPUTETEVE ME MEKDONALLD

Kryesia e Klubit të deputeteve të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë sot u takua me z.Jakopo Leone Mekdonalld, hulumtues gjinor i ODHR, të cilin e informuan për punën e Klubit të deputeteve dhe Komisionit për Mundësi të Barabarta të Grave dhe Burrave të Kuvendit të Republikës së Maqedonisë.

Në takimin z.Jakopo Leone Mekdonalld shprehu mirënjohje për punën e bërë në sferën e barazisë gjinore në Republikën e Maqedonisë dhe shprehu gatishmëri për bashkëpunim të mëtutjeshëm. 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.