Најави

Среда, 9 јуни 2021 година, 11:00 часот, Кристална сала

Прес-конференција за медиуми

  • Две последователни изјави за медиуми ќе дадат пратениците Антонијо Милошоски и Тимчо Муцунски
 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.