Најави

Вторник, 15 јуни 2021 година, 10:00 часот, Стар кабинет

Посета на новоименуваната српска амбасадорка, Н.Е. Невена Јовановиќ

  • Средба со претседателот на Собранието, Талат Џафери
 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.