Kumtime

E enjte, 21 tetor 2021

VENDOSJA E KURORËS ME LULE TË FRESKËTA

Me rastin e 23 Tetorit – Ditës së Luftës Revolucionare Maqedonase, më 23 tetor 2021 (e shtunë), me ora 10:00, delegacioni i Kuvendit, i përbërë nga nënkryetari Goran Misovski, në përbërje Daniela Nikolova dhe Ivanka Vasilevska, do të vendos kurorë me lule të freskëta në Përmendoren e Goce Dellçevit në Parkun e Qytetit në Shkup.

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.