Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE

Grupi parlamentar i Kuvendit te Republikës së Maqedonisë për bashkëpunim me Parlamentet e Republikës së Maltës dhe Republikës së Qipros

 

Kryetar:  ZORAN GJORGJIEVSKI 
Anëtarë:  1. JOVAN MITRESKI  
2. AGIM MURTEZANOV
3. FERID MUHIQ 
4. XHEVAT ADEMI
5. NADA CIPUSHEVA
6. PANÇO MINOV 
7. GORAN MANOJLLOSKI
 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.