Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE

Grupi parlamentar i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë për bashkëpunim me Parlamentin e Mbretërisë së Bashkuar të Britanisë së Madhe dhe Irlandës Veriore

 

Kryetar: ALEKSANDAR KIRACOVSKI
Anëtarë: 1. KOSTADIN KOSTADINOV
2. TANJA KOVAÇEV 

3. SHPRESA HADRI
4. ILIJA DIMOVSKI
5. EMIL DIMITRIEV
6. ANE LLASHKOSKA
7. REXHEP MEMEDI
 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.