Pratenichki sostav
 
Пратенички состав


Пратеничка група на Собранието на Република Македонија за соработка со Парламентот на Република Албанија

ПретседателЏЕВАТ АДЕМИ 

          ЧленовиФЛОРА КАДРИУ
                             БОРИСЛАВ СТОЈМЕНОВ
                             ЈАГОТКА ИВАНОВСКА
                             ЛИДИЈА МИТЕВА
                             КЕНАН ХАСИПИ
                             ЈОВАН МАНАСИЈЕВСКИ

 

Веб-страницата на Собранието користи колачиња (cookies).

Колачињата се користат за подобрување на Вашето корисничко искуство.