Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


GRUPI I DEPUTETËVE I KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË PËR BASHKËPUNIM ME PARLAMENTET E REPUBLIKËS SË ISLANDËS DHE MBRETËRISË SË NORVEGJISË

Kryetar: MAKRADULI JANI

Anëtarë: SHAMBEVSKI OLIVER
               DIMITRIEVSKI DARKO
               DERKOSKI OLIVER
               KABA GARIP
               VELIU FAZLI
               BENDEVSKA VESNA

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.