Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


GRUPI I DEPUTETËVE I KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË PËR BASHKËPUNIM ME PARLAMENTET E RENDIT TË SOVRANITETIT USHTARAK TË MALTËS DHE REPUBLIKËS SË QIPROS

 

Kryetar:  HISNI SHAQIRI

Anëtarë: VLLADO ILIEVSKI
                 NIKOLLA QURKÇIEV                                                  
                 SPIRO MAVROVSKI
                 MIHAJLLO GEORGIEVSKI                          
                 BLLAGOJ GOLLOMEOV
                 ZUDI XHELILI

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.