Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


GRUPI I DEPUTETËVE I KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË PËR BASHKËPUNIM ME PARLAMENTET E REPUBLIKËS SË ISLANDËS DHE MBRETËRISË SË NORVEGJISË

 

  Kryetar:  MARIJA KOJZEKLISKA

 Anëtarë:  BORÇE PETKOVSKI
                   ESAD RAHIQ
                   ILIJA SËRBINOVSKI
                   FAZLI VELIU
                   ANGELLKA PEEVA-LAURENTIQ
                   RUZHDI MATOSHI


 

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.